Kto choć raz nie miał problemu z wyborem prezentu dla drugiej połówki? Niby spędzamy ze sobą większość czasu, czasem porozumiewamy się bez słów, ale jak przychodzi do urodzin, świąt albo innej prezentowej okazji, to pojawia się problem. Jeszcze gorzej jest w przypadku rocznicy związku, w szczególności jeśli nie chodzi o pierwszą, ale już którąś z kolei. Dzisiaj przedstawimy Wam kilka uniwersalnych pomysłów na prezent, ale nie będzie to przedmiot, ale wspólne spędzenie czasu w konkretny sposób. Zapraszamy!

Piknik w parku albo na balkonie

Jeśli macie rocznicę wiosną lub latem to nie ma lepszego pomysłu niż zrobienie pikniku w parku. Zabierzcie ze sobą koc, dobre wino albo sok i coś do jedzenia. To mogą być przekąski, owoce, ale możecie równie dobrze zamówić pizzę albo zrobić jakiś dobry obiad, który zabierzecie ze sobą do parku lub nad jezioro. Jeśli nie chcecie pikniku w parku, to zróbcie go na balkonie! Przy niesprzyjającej pogodzie, albo jesienią lub zimą, idealnie nada się do tego podłoga w salonie. Będziecie mogli spędzić całe popołudnie na rozmawianiu, wspominaniu i po prostu być ze sobą.

Koncert lub festiwal

Jesteście fanami dobrej muzyki? To nie ma lepszego pomysłu niż zakup biletów z okazji rocznicy. To może być Wasz ulubiony zespół, który akurat ma trasę koncertową, albo letni festiwal na którym będzie wiele zespołów. To może być również coś całkowicie nowego, co może spodobać się Waszej dwójce. Nikt nie zna lepiej Waszej drugiej połówki.

Weekendowa wycieczka

Co powiecie na cały weekend tylko dla siebie. Zero rozproszeń, zero telefonów i zobowiązań. Tylko Wasza dwójka gdzieś za miastem. Jeśli lubicie wędrówki po górach to jedźcie właśnie tam. A może wolicie odpoczynek w środku lasu, gdzie będzie cisza i spokój? Weekendowy wypad do spa też może być genialnym pomysłem, jeśli tylko to lubicie. Macie pełną dowolność w wyborze miejsca!

Masaż dla dwojga

Coraz więcej miejsc oferuje właśnie taką usługę. Jest to idealny sposób na odprężenie się i spędzenie miło czasu. Najlepiej połączyć to z jakąś romantyczną kolacją albo wybrać się później na spacer. Nie ma nic lepszego niż masaż i dobre jedzenie.